Počuli ste v rádiu

Počuli ste v rádiu

Počuli ste v rádiu? Diáre, kalendáre a USB za najlepšiu cenu!
Možno ste v týchto dňoch počuli v rádiách o najvýhodnejšej ponuke! Máme pre Vás Diár denný za 2,29 €, kalendáre: trojmesačný za 1,10 € a plánovací za 0,60 €! Najvýhodnejšiu ponuku Diárov a kalendárov na rok 2019 nájdete Iba v REPRE! Vybrali sme pre Vás aj 16G USB. Poskladať si môžete akúkoľvek farebnú kombináciu tela a kovového uzáveru USB. Získate tak farbu, ktorá Vám bude najviac vyhovovať! A teraz v cene iba za 3,90 €. Cena platí pri odbere 100ks a obsahuje krabičku, šnúrku a gravír loga na jednej strane.
 

Exkluziv katalóg

Exkluziv katalóg

EXKLUZIV katalóg plný dobrých nápadov, cukroviniek a vianočných darčekov
Pripravili sme pre Vás exkluzívnu vianočnú ponuku s dobrými typmi pre obdarovanie Vašich obchodných partnerov. Už tradične v katalógu nájdete špeciálne sady od talianskej značky COLLITALI, exkluzívne iba u nás. Máme pre Vás aj slovenských výrobcov medu, či vína. Nesmú chýbať darčekové koše alebo čokoládové gule s možnosťou Vašej personifikácie. V REPRE aj manažérske darčeky od talianskych módnych značiek BALDININI, DATCH a ZOPPINI. EXKLUZÍV katalóg exkluzívne pre Vás, listujte TU.
 

JAMESS ROSS Zimná kolekcia

JAMESS ROSS Zimná kolekcia

Profesionálny reklamný textil Jamess Ross si môžete prísť osobne pozrieť k nám do REPRE. Máte tak možnosť zistiť, že taliansky štýl, vynikajúce technické vlastnosti a prepracované detaily to je Jamess ROSS. Aj v zimnej kolekcii prináša vkus a kvalitu módy do profesionálneho oblečenia za absolútne konkurenčné ceny! Zaujímavý dizajn látky „kamufláž“ je použitý na vestách, bundách, mikinách... Pozrite si najnovší katalóg Zima 2018

Kalendáre a diáre 2019

Kalendáre a diáre 2019

Odštarovali sme predaj Kalendárov a Diárov 2019.  Vyberať môžete z viac ako 600 produktov, na ktoré môžme umiestniť Vaše logo. Do ponuky sme zaradili obľúbené nástenné kalendáre o Slovensku, stolové pracovné, viacmesačné a ďalšie tematické kalendáre. Nechýbajú najviac predávané denné Diáre A5 vo výhodnej cene za 2,29 € bez DPH. V širokej palete diárov nájdete rôzne farby, formáty a vnútorné kalendáriá. Všetky produkty z kategórie Kalendáre a Diáre 2019 teraz môžete objednať vo výhodnej cene -15% z doporučenej ceny. Akcia je platná do 28.9.2018. Listovacie katalógy s Kalendármi a Diármi 2019 nájdete TU.


Už aj tlačené katalógy! A BONUSOVÝ program k tomu!

Už aj tlačené katalógy! A BONUSOVÝ program k tomu!

Pracuje sa Vám lepšie s katalógom, ktorý mate neustále po ruke ako s digitálnou verziou listovacieho katalógu? Napíšte nám na repre@repre.sk a my Vám pošleme tlačené katalógy. Spolu s katalógmi sme pre Vás pripravili BONUSOVÝ program. Reklamné predmety z katalógu REPRE 1 teraz môžete získať s 30 % first moment zľavou do 31.3.2018. Reklamné predmety a reklamný textil z katalógu REPRE 2 máte teraz možnosť získať tiež výhodne. Na prvé 3 objednávky máte nárok na zľavu vo výške 30 % z cien uvedených v katalógu. Navyše Vám pošleme darček Multifunkčný adaptér do auta i-tools.tech pri objednávke nad 1000 € bez DPH. Všetky podrobnosti získate od Vášho obchodníka REPRE alebo na tel.č. 02/4020 9000.

1 pero stále inak! Jahody z výstavy!

1 pero stále inak! Jahody z výstavy!

Technológia brandingu loga sa neustále vyvíja a vytvára tak unikátnu podobu reklamného predmetu. Zoberme si také PERO! Celkom klasické biele s priehľadným klipom. Technika potlače umožní, aby vzhľad pera zaujal vždy iným spôsobom. Jedno alebo viacfarebná rotačná sieťotlač je efektívnym kompromisom ceny verzus kvality. Ďalšou možnosťou je digitálna celofarebná potlač, ktorá dokáže preniesť na predmet obrázok vo foto kvalite. Tretia zaujímavá cesta je 3D I-light 360°. Vyzdvihne detaily z obrázka vo forme jemnej textúry a vytvorí hmatateľný 3D efekt. Zaujímavou sa javí aj 3D velvet technológia. Z textilu vyrezané časti obrázka sú nalepené na predmet. Ide vlastne o kombináciu potlače a technológie flocku. Všetky uvedené spôsoby technológie potlače Vám vieme zabezpečiť a vybrať pre Vás tú najvhodnejšiu. Prezrieť spôsoby potlače TU.

Nové listovacie katalógy stále pribúdajú!

Nové listovacie katalógy stále pribúdajú!

Len u nás na webe si môžete listovať nové katalógy vydané pre rok 2018! Nájdete tu súhrnné katalógy všetkých významných dodávateľov reklamných predmetov a reklamného textilu, vrátane rozdelenia do kategórií. Už sa stáva tradíciou, že každoročne prinášame kompletné ponuky jednotlivých katalógov a dávame možnosť našim klientom vyberať z celej palety neopozeraných reklamných predmetov. Je to jedinečná možnosť, takto hneď po PSI vidieť kompletnú ponuku vrátane všetkých noviniek! Všetky katalógy, ktoré si môžete prelistovať nájdete TU.

PSI európska výstava reklamných predmetov

PSI európska výstava reklamných predmetov

Už tradične, pozornosť začiatkom roka je venovaná PSI. Medzinárodná výstava reklamných predmetov v Düsseldorfe otvára svoje brány 9.1. a potrvá do 11.1.2018. Výstava odráža pohyb a celkové dianie v segmente reklamných predmetov. Mapuje novinky, technológie, inovácie z celého sveta. Nie len samotné 3-D predmety a textil sú hlavným záujmom. Na rad prichádza aj celkový pohľad na proces od návrhu predmetu až po rozmanité technológie umiestnenia loga! Možno práve tento ročník výstavy zodpovie na otázku, či je vhodné uprednostniť Take and go CUP! PORCELÁNOVÝ alebo PLASTOVÝ? Budeme Vás informovať o všetkom NAJ z výstavy počas januára. Ak by ste radi dostávali od nás novinky, prihláste sa na odber noviniek cez náš web www.repre.sk