-

Všetky produkty

Všetky produkty reklamné predmety

Zobrazených 24 produktov | Celkový počet produktov 23915

STORMTECH
Dámska bunda(STORMTECH W'S EXPEDITION PARKA) > čierna > M - 21%
50407.11M

Dámska bunda(STORMTECH W'S EXPEDITION PARKA) > čierna > M

Extreme performance, H2XTREME® expedition parka features sealed seams, hi-loft thermal fill, and a snap-off hood trimmed with faux fur, for optimal warmth and comfort in the most extreme conditions., STORMTECH H2XTREME® 10,000/10,000 Waterproof/Breathable Outer Shell (Solid Colors) 5,000/5,000 (Melange Colors) STORMTECH Thermal Shell Technology Sealed Seams Sherpa Fleece Lining Removable Faux Fur Trim External Full-Length Stormflap with Snap Closures Rib Cuffs Attached, Adjustable Hood with Drawcord Dropped Back Set-In Sleeves Brushed Tricot Hand Warmer Pockets Internal Full-Length Stormflap Internal Media Pocket Internal Zippered Security Pocket Large Front Pockets Mesh Goggle Pocket Embroidery Access (Solid Colors) 100% Nylon Taslon Oxford, 5.01oz. (USA) / 170g (CDN) with 100% Polyester Lining & Polyfill (Melange Colors) 100% Polyester, 5.46oz. (USA) / 185g (CDN) with 100% Polyester Lining & Polyfill

223.10 € 282.35 €
SKLADY - EU:<100ks
STORMTECH
Pánska bunda(STORMTECH M'S FUSION 5-IN-1 JACKET) > čierna / čierna > L - 21%
66288.37L

Pánska bunda(STORMTECH M'S FUSION 5-IN-1 JACKET) > čierna / čierna > L

Highly functional, H2XTREME® waterproof / breathable system jacket, with zip-out polyfill liner, can be worn in 5 different configurations, allowing you to wear this jacket in a wide range of weather conditions and climates., STORMTECH H2XTREME® 5,000/5,000 Waterproof / Breathable Outer Shell Fully Sealed Seams Zip-Out Polyfill Liner with Removable Sleeves Mid-Length Parka Center Front Placket with Elastic Gusset & Snaps with Velcro® , Chest & Upper Sleeve Yokes Front Welted Panels with Zippered Pockets Underarm Zippered Vents Inside Zippered Pocket Adjustable Velcro® Cuff Tabs Zippered Bicep Pocket Adjustable, Detachable Hood 100% Polyester with Taffeta Lining, 6.4oz. (USA) / 182g (CDN) with 100% Polyester, 2.57oz. (USA) / 87g (CDN) with Taffeta Lining and Polyfill, 2.51oz. (USA) / 85g (CDN) (Liner Only)

223.10 € 282.35 €
SKLADY - EU:<1 000ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity Slim Deluxe) > Black PVD 5TH > PP (F) - 20%
38110.48PP

Plniace pero (PARKER Ingenuity Slim Deluxe) > Black PVD 5TH > PP (F)

NOVINKA 2018. Matne čierne telo a vrchnák z eloxovaného hliníka s povrchom ošetrenám pieskovaním. Červená úchopová časť a vrchnák so zdobenou štruktúrou vytvorenou leptaním. V kombinácii s doplnkami pokrytými pomocou techniky PVD odolnou matne čiernou vrstvou. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, ružovým zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Ako sa líšia hroty M a F? F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pre bežné písanie a poznámky. Mierny tlak vytvára jemnú linku. Veľmi obľúbený, vhodný pre užívateľov so štandardným rukopisom. M - Stredný hrot (Medium) - Priemerný tlak a šírka linky. Vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi trochu silnejšiu linku. Hroty Parker Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením.

227.65 € 285.88 €
SKLADY - EU:<30ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity) > Chrome CT Large > 5TH - 20%
38110.87PP5

Plniace pero (PARKER Ingenuity) > Chrome CT Large > 5TH

NOVINKA 2018. Telo a vrchnák z eloxovaného hliníka s povrchom ošetreným pieskovaním. Zdobené prvky na tele a úchopovej časti vytvorené laserom a leptaním. V kombinácii s doplnkami pokovovaným chrómom. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Ako sa líšia hroty M a F? F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pre bežné písanie a poznámky. Mierny tlak vytvára jemnú linku. Veľmi obľúbený, vhodný pre užívateľov so štandardným rukopisom. M - Stredný hrot (Medium) - Priemerný tlak a šírka linky. Vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi trochu silnejšiu linku. Hroty Parker Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením.

227.65 € 285.88 €
SKLADY - EU:<10ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity Slim Deluxe) > Teal CT 5TH > PP (F) - 21%
38110.57PP

Plniace pero (PARKER Ingenuity Slim Deluxe) > Teal CT 5TH > PP (F)

NOVINKA 2018. Telo a vrchnák z lešteného eloxovaného hliníka, zdobené prvky na tele a úchopovej časti vytvorené leptaním. V kombinácii s pochrómovanými doplnkami. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, ružovým zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením.

225.86 € 285.88 €
SKLADY - EU:<30ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity Large 5TH) > Deluxe Deep Red 5TH > PP (F) - 21%
38110.28PP

Plniace pero (PARKER Ingenuity Large 5TH) > Deluxe Deep Red 5TH > PP (F)

NOVINKA 2018. Telo a vrchnák z eloxovaného hliníka s povrchom ošetreným pieskovaním, zdobené prvky vytvorené laserom a leptaním. V kombinácii s doplnkami pokovovanými chrómom. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Ako sa líšia hroty M a F? F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pre bežné písanie a poznámky. Mierny tlak vytvára jemnú linku. Veľmi obľúbený, vhodný pre užívateľov so štandardným rukopisom. M - Stredný hrot (Medium) - Priemerný tlak a šírka linky. Vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi trochu silnejšiu linku. Hroty Parker Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením.

226.73 € 285.88 €
SKLADY - EU:<30ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity) > Black PVD > 5TH - 20%
38110.21PP5

Plniace pero (PARKER Ingenuity) > Black PVD > 5TH

NOVINKA 2018. Matne čierne telo a vrchnák z eloxovaného hliníka s povrchom ošetreným pieskovaní, Doplnené tromu prstencami pokrytými pomocou techniky PVD odolno matne čiernou vrstvou. Úchopová časť a vrchnák so zdobenou štruktúrou vytvorenou leptaním. V kombinácii s doplnkami pokrytými pomocou techniky PVD odolnou, matnou čiernou vrstvou. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Ako sa líšia hroty M a F? F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pre bežné písanie a poznámky. Mierny tlak vytvára jemnú linku. Veľmi obľúbený, vhodný pre užívateľov so štandardným rukopisom. M - Stredný hrot (Medium) - Priemerný tlak a šírka linky. Vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi trochu silnejšiu linku. Hroty Parker Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením.

228.63 € 285.88 €
SKLADY - EU:<50ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity Slim Deluxe) > Blue Violet CT 5TH > PP (F) - 21%
38110.56PP

Plniace pero (PARKER Ingenuity Slim Deluxe) > Blue Violet CT 5TH > PP (F)

NOVINKA 2018. Telo a vrchnák z eloxovaného hliníka, zdobené prvky na tele a úchopovej časti vytvorené laserom a leptaním. V kombinácii s pochrómovanými doplnkami. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, ružovým zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Ako sa líšia hroty M a F? F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pre bežné písanie a poznámky. Mierny tlak vytvára jemnú linku. Veľmi obľúbený, vhodný pre užívateľov so štandardným rukopisom. M - Stredný hrot (Medium) - Priemerný tlak a šírka linky. Vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi trochu silnejšiu linku. Hroty Parker Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením. Výrobca: Parker

226.12 € 285.88 €
SKLADY - EU:<30ks
PARKER
Plniace pero (PARKER Ingenuity Large 5TH) > Deluxe Chrome CT > PP (M) - 20%
38110.36PPM

Plniace pero (PARKER Ingenuity Large 5TH) > Deluxe Chrome CT > PP (M)

NOVINKA 2018. Telo a vrchnák z eloxovaného hliníka s povrchom ošetreným pieskovaním. Zdobené prvky na tele a úchopovej časti vytvorené laserom a leptaním. V kombinácii s doplnkami pokovovaným chrómom. 5TH nasadzovací vrchnák flexibilný hrot náplne sa opiera o kovový ochranný hrot pera pokovovaný chómom, zlatom alebo matne čiernou vrstvou inovatívna technológia náplne PARKER 5TH zaručuje výnimočne plynulé písanie ľahkou rukou pri zachovaní intenzívnej a ostrej stopy; v priebehu prvých ťahov sa prispôsobá individuálnemu štýlu písania; čistá a jednoduchá výmena náplne dodávané s čiernou náplňou štandardná ponuka zahŕňa slabé a stredné hroty Ako sa líšia hroty M a F? F - Slabý hrot (Fine) - Vhodný pre bežné písanie a poznámky. Mierny tlak vytvára jemnú linku. Veľmi obľúbený, vhodný pre užívateľov so štandardným rukopisom. M - Stredný hrot (Medium) - Priemerný tlak a šírka linky. Vhodný pre užívateľov, ktorí majú radi trochu silnejšiu linku. Hroty Parker Modelová rada Ingenuity predstavuje novú generáciu písacích potrieb vyvinutých výhradne pre pužitie revolučného, doslova piateho typu náplne- Parker 5TH. Kolekcia prekračuje očakávania z hľadiska nárokov na súčasný dizajn, prináša mimoriadny pocit písania ľahkou rukou aj komfort spojený s používaním náplne, ktorá nezašpiní. Línia vedená perom Ingenuity je viac než len dotykom, je pohladením.

228.00 € 285.88 €
SKLADY - EU:<10ks
Sada kufrov > čierna - 6%
49253.11

Sada kufrov > čierna

NOVINKA 2020. Trolley set ORLANDO , 3 pieces: exclusive design, strong and sturdy polypropylene hardshell, packing on both levels, main compartment with divider and packing strap, lockable aluminium trolley system, 4 easy-running double spinner wheels wit

270.88 € 286.82 €
SKLADY - EU:<500ks
PROJOB
Pánska bunda (PROJOB FLAME RETARDANT HIGH VISIBILITY JACKET)>žltá / modrá (navy)>XL - 21%
36638.08XL

Pánska bunda (PROJOB FLAME RETARDANT HIGH VISIBILITY JACKET)>žltá / modrá (navy)>XL

NOVINKA 2019. Zip collar jacket without lining. Placket with snap buttons in the front. Two breast pockets the left one ergonomically shaped with inner phone pocket, the right one ready for ID card holder. Two deep zipped side pockets. Adjustable drawstring bottom and Velcro cuffs. D ring in the front. Large right hand side inner pocket and smaller left hand side inner pocket, as well as phone pocket. Extended back. The jacket can be used in combination with trouser 8503 or 8504. Material: 54 % modacrylic, Protex&reg , 44 % cotton, 2 % antistatic Safety class: EN ISO 11612 Class A1, B1, C1, EN 1149-5, EN 13034 type PB [6], EN 471 Class 3 certified and IEC 61482 Class 1. Colour: ProJob yellow-10 Size: XS - XXXL

229.81 € 290.75 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
Guličkové pero DUOFOLD PREMIUM Parker > červená/strieborná - 20%
35629.35

Guličkové pero DUOFOLD PREMIUM Parker > červená/strieborná

Kuličkové pero DUOFOLD PREMIUM. Symbol dokonalosti od roku 1921. Duofold zůstává nejvýznamnějším perem v Parkerově sérii pro náročné. Čerpající ze závazku řemeslného zpracování je každý detail pera Duofold pečlivě promyšlen a proveden. Emblematický design

232.58 € 290.93 €
SKLADY - EU:<30ks
Umelecká trofej (PARTING ROADS) > neurčitá - 29%
86495.00

Umelecká trofej (PARTING ROADS) > neurčitá

Motivation: This striking sculpture is selfexplanatory. Briefly: good luck on your journey into the future!"Možnosť výroby aj vlastného návrhu. Pri väčších odberoch možná zľava." Materiál: bronz; Rozmer: 20x11 cm.

210.00 € 296.47 €
SKLADY - VOLAJTE
VICTORINOX
CONNEX HARDSIDE kufor 34/41 litrov"Victorinox" > čierna - 21%
75953.11

CONNEX HARDSIDE kufor 34/41 litrov"Victorinox" > čierna

"Polstrovaný priečinok pre 15,4"" notebook, multi nástroj s USB portom (nástroj na výmenu SIM, ID karta a pero), deliaca stena na zips. Rozmer: 40 x 55 x 20/24 cm"

236.40 € 298.55 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
Guličkové pero Ingenuity Parker 5th > čierna/šedá(chrome) - 21%
43901.33

Guličkové pero Ingenuity Parker 5th > čierna/šedá(chrome)

Kuličkové pero Ingenuity Parker 5th. Kombinace průlomové inovace a odvážného stylu. Parker Ingenuity je průkopníkem značky Parker. Použitím unikátní patentované 5. technologie se okamžitě přizpůsobí každému jedinečnému stylu rukopisu a poskytne zážitek ze

239.04 € 302.19 €
SKLADY - EU:<30ks
Sada kufrov > modrá (petrol) - 6%
53926.30

Sada kufrov > modrá (petrol)

NOVINKA 2020. Trolley set MÜNCHEN , 3 pieces: exclusive design, packing on both levels, main compartment with divider and packing strap, trolleys L+XL are expandable by approx. 10 %, 4 easy-running double spinner wheels with 360° turning, incl. TSA combin

286.28 € 303.12 €
SKLADY - EU:<300ks
Umelecká trofej (ON THE ROAD) > neurčitá - 29%
43511.00

Umelecká trofej (ON THE ROAD) > neurčitá

Motivation: Progress only exists through tensions and efforts."Možnosť výroby aj vlastného návrhu. Pri väčších odberoch možná zľava." Materiál: bronz; Rozmer: 23 cm.

220.50 € 311.29 €
SKLADY - VOLAJTE
Guličkové pero Premier Parker > čierna - 20%
73473.11

Guličkové pero Premier Parker > čierna

Kuličkové pero Premier. Moderní, velice prestižní design. Profesionální pero Parker Premier má odvážný sofistikovaný moderní design spojený s výjimečným dědictvím řemeslného umění Parker. S rafinovanými detaily a 18 karátovým zlatým hrotem nabízí každý ta

252.60 € 316.23 €
SKLADY - EU:<50ks
JAMES HARVEST & FROST
Dámske športové sako (James Harvest CLASSIC BLAZER LADIES) > modrá (navy) > 36 - 21%
74659.56S36

Dámske športové sako (James Harvest CLASSIC BLAZER LADIES) > modrá (navy) > 36

NOVINKA 2019. Classic blazer in a 280 gram smooth fabric. The material is carefully chosen. A mix of 70% wool, 27% polyester and 3% stretch, sets the blazer up to be a perfect working blazer. Stretch for your comfort and the blended quality for less wrinkles. Fold it gently into your suitcase and it is ready to wear when you arrive. Again, no wrinkles. The blazer has nice and stylish color contrasts at the right spots. Show them or keep it as the modern classic it is. We call it the classic with a twist. Other powerful features are colorful interior, horn buttons, kissing buttons at sleeve, Turn up interior in the chest pocket to use as handkerchief and a matching button in lapel. 70% WOOL, 27 % POLYESTER + 3 % STRETCH. 280 GRAM FABRIC. TURN UP INTERIOR INSIDE CHEST POCKET TO USE AS HANDKERCHIEF. TWO-BUTTON CLOSURE. DOUBLE VENTED BACK HEM FOR MAN BLAZER &ndash NO VENTS FOR WOMAN BLAZER. WELT POCKET AT CHEST AND 2 WELTPOCKETS WITH FLAPS IN WAIST. SLEEVES WITH 4 KISSING BUTTONS AND CONTRASTING THREAD AT THE 4TH BUTTON. CONTRAST FELT+ TIE FABRIC AT BACK OF LAPEL. REGULAR FIT (BETWEEN SLIM AND REGULAR) FOR BOTH MAN&amp WOMAN. FULLY LINED. SOLID LINING IN BODY + CHECKED LINING IN SLEEVE. 4 INSIDE POCKETS.

251.83 € 318.78 €
SKLADY - EU:<10ks
JAMES HARVEST & FROST
Pánske športové sako (James Harvest CLASSIC BLAZER) > šedá > 54 - 21%
60858.16S54

Pánske športové sako (James Harvest CLASSIC BLAZER) > šedá > 54

NOVINKA 2019. Classic blazer in a 280 gram smooth fabric. The material is carefully chosen. A mix of 70% wool, 27% polyester and 3% stretch, sets the blazer up to be a perfect working blazer. Stretch for your comfort and the blended quality for less wrinkles. Fold it gently into your suitcase and it is ready to wear when you arrive. Again, no wrinkles. The blazer has nice and stylish color contrasts at the right spots. Show them or keep it as the modern classic it is. We call it the classic with a twist. Other powerful features are colorful interior, horn buttons, kissing buttons at sleeve, Turn up interior in the chest pocket to use as handkerchief and a matching button in lapel. 70% WOOL, 27 % POLYESTER + 3 % STRETCH. 280 GRAM FABRIC. TURN UP INTERIOR INSIDE CHEST POCKET TO USE AS HANDKERCHIEF. TWO-BUTTON CLOSURE. DOUBLE VENTED BACK HEM FOR MAN BLAZER &ndash NO VENTS FOR WOMAN BLAZER. WELT POCKET AT CHEST AND 2 WELTPOCKETS WITH FLAPS IN WAIST. SLEEVES WITH 4 KISSING BUTTONS AND CONTRASTING THREAD AT THE 4TH BUTTON. CONTRAST FELT+ TIE FABRIC AT BACK OF LAPEL. REGULAR FIT (BETWEEN SLIM AND REGULAR) FOR BOTH MAN&amp WOMAN. FULLY LINED. SOLID LINING IN BODY + CHECKED LINING IN SLEEVE. 4 INSIDE POCKETS.

251.84 € 318.78 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
WATERMAN
Plniace pero "WATERMAN" > modrá - 21%
66296.30

Plniace pero "WATERMAN" > modrá

Plnicí pero Car?ne. Modrá je barva snů, která inspiruje vzrušující novou kolekci per od Waterman. Kolekce, navržená s uměleckou jemností, pařížskou elegancí a vyrobená s neuvěřitelnou péčí, obsahuje pera, která znají tajemství, jak probudit u svých majite

257.45 € 323.92 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
Plniace pero Carene Waterman > čierna - 21%
67774.11

Plniace pero Carene Waterman > čierna

Plnicí pero Car?ne. Nejušlechtilejší model značky Waterman. Černé lakované tělo, osmnáctikarátové kvalitní zlato, hrot galvanizovaný rhodiem a postříbřené detaily, to vše dodává skutečně moderní vzhled. V dárkové kazetě Waterman. S jednou náplní. Exkluziv

257.96 € 325.72 €
SKLADY - EU:<300ks
Umelecká trofej (COOPERATION) > neurčitá - 29%
98204.00

Umelecká trofej (COOPERATION) > neurčitá

Motivation: Good cooperation is the basis for successful business."Možnosť výroby aj vlastného návrhu. Pri väčších odberoch možná zľava." Materiál: bronz; Rozmer: 34 cm.

232.17 € 327.76 €
SKLADY - VOLAJTE
Umelecká trofej (FRESH INITIAVES) > neurčitá - 29%
33321.00

Umelecká trofej (FRESH INITIAVES) > neurčitá

Motivation: Taking fresh initiatives together is very rewarding. Together we can prevail!"Možnosť výroby aj vlastného návrhu. Pri väčších odberoch možná zľava." Materiál: bronz; Rozmer: 26 cm.

232.17 € 327.76 €
SKLADY - VOLAJTE

Celkový počet produktov 23915