-

Všetky produkty

Všetky produkty reklamné predmety

Zobrazených 24 produktov | Celkový počet produktov 20176

CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > čokoládové espresso (55g) - 2%
62660.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > čokoládové espresso (55g)

Tyčinka Chimpanzee s príchuťou hrušky a marhule predstavuje vyváženú desiatu pre deti v pohybe. Obsahuje 40 % ovocia a vyvážený pomer vlákniny a vitamínov. Všetky suroviny sú čisto prírodné - all natural. Zloženie sójová múka BIO ryžový sirup sušené marhule 13 % hrušková pasta 10 % repkový olej ryžové chrumky jačmenný slad BIO sušená trstinová šťava

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
Prívesok na kľúče > čierna - 5%
58572.11

Prívesok na kľúče > čierna

Kľúčenka. Imitácia kože a kov. Dodávané v darčekovej krabičke. 38 x 76 x 9 mm

1.62 € 1.70 €
SKLADY - EU:>10 000ks
CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > citrón (55g) - 2%
85154.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > citrón (55g)

Jednoducho Citrón! Chimpanzee Energy tyčinka Citrón má očarujúcu chuť a je prirodzeným zdrojom energie pre akúkoľvek aktivitu. Obsahuje mix komplexných sacharidov, má vysoký obsah vlákniny a bielkovín, a preto zaisťuje dostatok energie pre Vaše športové výkony. “Jednoduché riešenie v podobe energetickej tyčinky, žiadne prehnané formulky či triky. Chimpazee je cesta, ktorá dáva zmysel.” Rovnomerné rozloženie energie - Obsahuje 9g bielkovín a 6g vlákniny - Obsahuje 30% ovocnej zložky - Výborná stráviteľnosť - Vhodné pre vegánov Citrón je cenný predovšetkým vďaka vysokému obsahu vitamínu C, obsahuje ale i flavonoidy, vápnik, fosfor… Je najväčší nepriateľ bacilov, posilňuje kosti a zuby, pomáha tráviť bielkoviny, má protizápalové účinky. Kešu obsahujú najviac horčíka, ďalej sú bohaté na vitamíny B1 a B2. Vďaka tomu sa odporúčajú pri nervozite a depresii, únave a podráždení čriev. Ako všetky orechy, aj orechy kešu obsahujú aj prospešné mononenasýtené mastné kyseliny.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
CHIMPANZEE
Energetické cukríky "CHIMPANZEE Energy Chews" > lesné ovocie (30g) - 2%
42215.00

Energetické cukríky "CHIMPANZEE Energy Chews" > lesné ovocie (30g)

Gumové bonbony jsou lehce konzumovatelný zdroj sacharidů, které vaše tělo potřebuje coby zdroj energie během fyzické aktivity. Základem bonbonů je BIO sirup z hnědé rýže, který má vyšší procento složitých cukrů (polysacharidů) a maltózy, a proto se štěpí pomaleji než běžný cukr a je tak zdravější. Energii dodává postupně díky nižšímu glykemickému indexu. Při výrobě neprochází rafinací a kromě energie je také přirozeným zdrojem sodíku, draslíku a magnesia. Co jsou to CHIMPANZEE ENERGY CHEWS? - Gumové bonbony jsou lehce konzumovatelný zdroj sacharidů, které vaše tělo potřebuje coby zdroj energie během fyzické aktivity. - Základem bonbonů je BIO sirup z hnědé rýže, který má vyšší procento složitých cukrů (polysacharidů) a maltózy, a proto se štěpí pomaleji než běžný cukr a je tak zdravější. Energii dodává postupně díky nižšímu glykemickému indexu. Při výrobě neprochází ra?nací a kromě energie je také přirozeným zdrojem sodíku, draslíku a magnesia. Pro koho jsou ENERGY CHEWS určeny? - Primárně jsou energetické bonbony určeny pro výkonnostní sportovce- cyklisty, běžce nebo triatlonisty. Nicméně díky přírodnímu složení, absenci kofeinu a ovocné chuti mohou být konzumovány kýmkoliv, kdo potřebuje rychlý a kvalitní zdroj energie. Jak se ENERGY CHEWS konzumují? - Obecně se dá říci, že výkonnostní sportovci potřebují konzumovat 200-400 kalorií za hodinu. Kombinovat se doporučuje více zdrojů, jako gely, bonbony, tyčinky nebo nápoje. - Polovina balení/ 6ks Chimpanzee ENERGY CHEWS může být konzumována 15minut před výkonem pro sacharidové nasycení a dále 1 balení během další hodiny výkonu. Doporučujeme vždy zapít vodou. • Vhodné pro VEGANY • Bez lepku- GLUTEN FREE • 25% ovocné šťávy z lesních plodů- FOREST FRUIT • Rychlý zdroj energie pro výkonnostní sporty- PERFORMANCE NUTRITION • Bez kofeinu, vhodné i pro děti. Složení: Rýžový sirup, 25% ovocné šťávy( jahody, maliny, černý bez, borůvky) z ovocného koncentrátu, třtinový cukr, glukózový sirup, želírující látka: pektin, okyselovadlo: kyselina citrónová, citronan sodný, citronan draselný, barvivo: extrakt z černé mrkve, přírodní aroma, vit. C, vit. E, přírodní leštící látka: karnaubský vosk.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
Gavin guličkové pero > červená - 3%
69264.35

Gavin guličkové pero > červená

Barevné kovové kuličkové pero v pouzdře z umělé kůže v barvě pera. Modrá náplň.

1.65 € 1.70 €
SKLADY - EU:>10 000ks
CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > marhuľa (55g) - 2%
71961.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > marhuľa (55g)

Marhuľa- “Doslova napchatá marhuľami, je našim letným hitom.” CHIMPANZEE Energy tyčinka marhuľa má očarujúcu chuť a je prirodzeným zdrojom energie pre akúkoľvek aktivitu. Obsahuje mix komplexných sacharidov, má vysoký obsah vlákniny a bielkovín, a preto zaisťuje dostatok energie pre Vaše športové výkony. “Jednoduché riešenie v podobe energetickej tyčinky, žiadne prehnané formulky či triky. Chimpazee je cesta, ktorá dáva zmysel.” Rovnomerné rozloženie energie - Obsahuje 9g bielkovín a 6g vlákniny Obsahuje 30% ovocnej zložky - Výborná stráviteľnosť - Vhodné aj pre vegánov Obsahujú vysoké množstvo karoténu a ďalších cca 20 účinných látok. Vďaka tomu podporujú imunitu, bojujú proti voľným radikálom, bránia únave, podporujú nervový systém a sústredenie, zlepšujú kvalitu kože, vlasov a nehtov. Sušené marhule sú bohatým zdrojom energie (obsahujú monosacharidy– asi 70 %) a vlákniny, ktorá pomáha proti zápche.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > ďatle / čokoláda (55g) - 2%
64463.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > ďatle / čokoláda (55g)

Ďatle & čokoláda Energetická tyčinka Ďatle & čokoláda chutí očarujúco a je prirodzeným zdrojom energie pre akúkoľvek aktivitu. Obsahuje mix komplexných sacharidov, veľké množstvo vlákniny a bielkovín, a preto zajisťuje dostatok energie pre Vaše športové výkony. „Jednoduché riešenie v podobe energetickej tyčinky, žiadne prehnané formulky či triky. Chimpazee je cesta, ktorá dáva zmysel." Rovnomerné rozloženie energie Vysoký podiel BIO surovín - Obsahuje 9g bielkovín a 6g vlákniny - Výborná stráviteľnosť - Vhodné aj pre vegánov Sušené ďatle sú výborným zdrojom kvalitnej rýchlej energie vďaka množstvu prírodných sacharidov. Obsahujú taktiež mnoho vlákniny, takže sú vhodnou alternatívou zdravých sladkostí. Sú bohaté na draslík, vitamíny B1 a A, železo, vápnik, horčík… Pomáhajú tak znižovať krvný tlak, prospievajú kostiam, bojujú proti únave a vyčerpaniu. Používame pravú horkú belgickú čokoládu, ktorá je bohatým zdrojom energie. Obsahuje i zdraviu prospešné látky, napr. flavonoidy, ktoré pôsobia ako antioxidanty a znižujú krvný tlak. Čokoláda dokáže vyplaviť do mogku endorfíny a tak dokáže predĺžiť a spríjemniť vytrvalostný pohyb.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
Vizitkár > strieborná (satin) - 5%
66080.06

Vizitkár > strieborná (satin)

Obal na karty. Hliník. 108 x 72 x 19 mm | Krabička: 112 x 75 x 20 mm

1.62 € 1.70 €
SKLADY - 48h:148ks | EU:>10 000ks
Peňaženka > červená - 3%
57883.35

Peňaženka > červená

Barevná peněženka z PVC.

1.65 € 1.70 €
SKLADY - EU:>10 000ks
CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > chrumkavý arašid (55g) - 2%
08698.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > chrumkavý arašid (55g)

Energetická tyčinka Chrumkavý oriešok chutí ako praý chrumkavý oriešok a je prirodzeným zdrojom energie pre akúkoľvek aktivitu. Obsahuje mix komplexných sacharidov, veľké množstvo vlákniny a bielkovín, a preto zajisťuje dostatok energie pre Vaše športové výkony. „Jednoduché riešenie v podobe energetickej tyčinky, žiadne prehnané formulky či triky.Chimpazee je cesta, ktorá dáva zmysel." "Sila prírodnej energie" je jadrom našej filozofie a šimpanz, pretože nám Active znaeka vo všetkom, čo robíme. Šimpanz tyče sú vyrobené z najlepších prírodne pestovaných prísad a budete mať vynikajúce ozajstné jedlo s každým sústom. Rovnomerné rozloženie energie Vysoký podiel BIO surovín - Obsahuje 8.8g proteínu a 5.5g vlákniny - Výborná stráviteľnosť - Vhodné aj pre vegánov Tyčinka s obsahom sóje a arašídov. Zloženie tyčinky pozostáva: BIO rýžový sirup, arašídy lúpané pražené 27%, rýžové crispies (ryžová múka, cukor, jačmenný sladový výťažok), ovsné vločky, sójová múka, trstinový cukor melasový, repkový olej, zemiaková vláknina, sójový protein.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
MBW
Kačička do vane (MBW) > žltá / oranžová > S - 5%
25848.34S

Kačička do vane (MBW) > žltá / oranžová > S

NOVINKA 2019. Squeaky duck, classic.Hmotnost: 39 g.Rozměry: délka: 6 cm, šířka: 6 cm, výška: 7,50 cm

1.61 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
Slnečné okuliare > biela - 10%
#78762.01

Slnečné okuliare > biela

Aviator sluneční brýle s UV400 ochranou. Materiál: PC; Rozmer: 14x4,5x12 cm.

1.53 € 1.70 €
SKLADY - EU:>10 000ks
CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > červená repa / mrkva (55g) - 2%
85687.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > červená repa / mrkva (55g)

Červená repa a mrkva - Tradičná a Odvážna CHIMPANZEE Energy tyčinka Červená repa & Mrkva má očarujúcu chuť a je prirodzeným zdrojom energie pre akúkoľvek aktivitu. Obsahuje ekvivalent 80g zeleniny, mix komplexných sacharidov, vysoký obsah vlákniny a bielkovín, a preto zaisťuje dostatok energie pre Vaše športové výkony. Neobsahuje lepok a je vhodná pre vegánov. Neobsahuje lepok - Ekvivalent 80g čerstvé zeleniny - 9g bielkovín a 10g vlákniny - Kvalitné suroviny - Nabitá vitamínmi Repa je bohatým zdrojom predovšetkým kremíku, kyseliny listovej a železa. Vďaka tomu podporuje nervový a kardiovaskulárny systém, krvotvorbu, má proti nádorové účinky. Vláknina v nej obsiahnutá upravuje vylučovanie. Vedci dokázali, že by mohla konzumácia červenej repy zlepšovať vytrvalostný výkon. Mrkva obsahuje ideálne namiešanú zmes vitamínov (A, B, C, E), minerálov a stopových prvkov (vápnik, draslík, železo, horčík...). Najviac si ju však ceníme kvôli vysokému obsahu beta- karoténu, ktorý obmedzuje škodlivé pôsobenie voľných radikálov, a tak pomáha znižovať riziko niektorých druhov rakoviny a srdcových problémov. V tele sa beta- karotén premieňa na vitamín A, potrebný pre zdravý zrak a sliznice. Zázvor má typickú intenzívnu vôňu dodávajú zázvoru esenciálne oleje. Okrem nich obsahuje zázvor aj množstvo vitamínov, napr. vitamín A, B1, B2, C, E, a minerálnych látok – sodík, horčík, fosfor, draslík. Mango ako drobný detail, v našich receptoch hrá dôležitú úlohu. Mango dáva tyčinke z červenej repy a mrkvy esenciu, na ktorú máte chuť, keď už vás nudia všetky sladké varianty! Mango má veľký obsah vitamínov E, C, B a karoténu, ďalej obsahuje meď, horčík, mangán, draslík, a zinok.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
CHIMPANZEE
Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > kešu / karamel (55g) - 2%
04694.00

Energetická tyčinka "CHIMPANZEE Energy Bars" > kešu / karamel (55g)

Chutí okouzlující sacharidová tyčinka zajištující dostatek energie pro Vaše sportovní výkony. Vyrobená čistě z přírodních surovin bez konzervantů a barviv - all natural. Chimpanzee Energy Bar dodává tělu okamžitou energii prostřednictvím monosacharidů obsažených ve třtinovém cukru, melase a ovoci. Zároveň díky polysacharidům obsaženým v celozrnných obilovinách uvolňuje energii postupně, a tak zajišťuje dostatek energie pro vaše sportovní výkony. Neobsahují lepek = Gluten Free. Složení: sojová mouka, rýžový sirup, ovesné vločky gluten free, jáhlovo-rýžový extrudát (jáhly, kukuřice, rýže, třtinový cukr), kešu 8%, pražené sojové boby, řepkový olej, sušená třtinová šťáva, karamelová pasta 4% (cukr, glukózový sirup, kondenzované mléko, karamel, modifikovaný škrob), pražené kakaové boby.

1.66 € 1.70 €
SKLADY - VOLAJTE
Sada pier > hnedá - 5%
53642.13

Sada pier > hnedá

Bamboo pen set in cardboard box with sleeve, consisting of a click-action ballpoint pen with stylus and a mechanical pencil, blue ink.

1.62 € 1.71 €
SKLADY - EU:>10 000ks
Sada ceruziek(Dragon) > neurčitá - 22%
69068.00

Sada ceruziek(Dragon) > neurčitá

Sada 6 dřevěných tužek v dřevěné krabičce s pravítkem.

1.33 € 1.71 €
na dotaz
Sada voskoviek > prírodná - 5%
06516.07

Sada voskoviek > prírodná

Thirty piece crayon set in recyclable container.

1.62 € 1.71 €
SKLADY - EU:>10 000ks
Alice zložka na dokumenty > čierna - 3%
34827.11

Alice zložka na dokumenty > čierna

Plastová složka na dokumenty s patentem.

1.66 € 1.71 €
SKLADY - EU:>10 000ks
Športový vak > modrá(cobalt) - 5%
75458.25

Športový vak > modrá(cobalt)

Polyester (210D) drawstring backpack.

1.62 € 1.71 €
SKLADY - EU:>10 000ks
Nákupná taška > modrá - 22%
99041.81

Nákupná taška > modrá

Polyesterová nákupní taška s dlouhými uchy a průhlednou kapsou na zip na přední straně.

1.33 € 1.71 €
SKLADY - EU:>10 000ks
Otvarák na fľaše > prírodná - 3%
87858.17

Otvarák na fľaše > prírodná

Otvírák na láhve s dřevěným držadlem.

1.66 € 1.71 €
SKLADY - EU:<5 000ks
A5 zakladač > prírodná - 5%
96142.80

A5 zakladač > prírodná

Mapa na dokumenty A5. Lepenka: 450 g/m2. Poznámkový blok: 20 hárkov recyklovaného papiera bez linajok. Vrátane guľôčkového pera. 168 x 230 x 15 mm

1.62 € 1.71 €
SKLADY - EU:>10 000ks
MBW
Antistresová hračka (MBW) > modrá - 5%
55681.81

Antistresová hračka (MBW) > modrá

NOVINKA 2019. SQUEEZIES® Statement ball TEAMWORK, to reduce stress, resumes to its original shape.Hmotnost: 26 g.Rozměry: průměr: 7 cm

1.64 € 1.72 €
SKLADY - VOLAJTE
Anti-stress helma > biela - 13%
71733.01

Anti-stress helma > biela

Antistres ve tvaru helmy. PU materiál.

1.50 € 1.72 €
SKLADY - EU:<7 000ks

Celkový počet produktov 20176