Filtrujete tieto parametre:

-

Všetky produkty

Všetky produkty reklamné predmety

Zobrazených 9 produktov | Celkový počet produktov 9

SAMSONITE
Toaletná taštička (Samsonite Spark SNG TOILET KIT) > čierna - 29%
91409.11

Toaletná taštička (Samsonite Spark SNG TOILET KIT) > čierna

Toaletná taška Toilet Kit zo série Spark SNG značky Samsonite. Toaletná taška má tri priehradky na zips a výbornú vnútornú organizáciu. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

44.51 € 62.84 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na notebook (Samsonite Network 3 LAPTOP BAG 17.3") > čierna (charcoal) - 29%
70867.50

Taška na notebook (Samsonite Network 3 LAPTOP BAG 17.3") > čierna (charcoal)

Taška na notebook z kolekce Network 3 LAPTOP 17,3" má z přední strany dvě samostatné kapsy na zip. Jedna je menší a téměř skrytá, druhá - větší je opatřena organizérem. V hlavním prostoru brašny je polstrovaný prostor na notebook + tablet, kapsa na zip a vložený /vyjímatelný/ látkový sáček (pouzdérko) na drobnosti, který jde připevnit suchým zipem. Brašna má dvě ruční ucha a nastavitelný ramenní popruh. Výhodou je možnost uzamčení.

56.67 € 80.00 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na rameno (Samsonite Spark SNG SHOULDER BAG) > modrá (petrol) - 29%
84068.78

Taška na rameno (Samsonite Spark SNG SHOULDER BAG) > modrá (petrol)

Taška na rameno Shoulder Bag zo série Spark SNG značky Samsonite. Taška na rameno má malé predné vrecko na zips, veľké vrecko na zips, dá sa nasadiť na výsuvnú rukoväť kufra a má odnímateľný popruh na rameno. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

66.81 € 94.33 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na rameno na tablet (Samsonite XBR TABLET CROSSOVER 9.7") > čierna - 29%
64352.11

Taška na rameno na tablet (Samsonite XBR TABLET CROSSOVER 9.7") > čierna

Pokiaľ často cestujete, nepochybne chcete bezpečne prepravovať aj svoje veci. Taška cez rameno Samsonite XBR je určená na tablet 9,7", ale zmestí sa toho do nej oveľa viac. Hlavné vrecko je priehradkou práve na počítač, ďalej je však vybavená predným vreckom a vreckom na telefón. Okrem toho je veľmi ľahká a má nastaviteľný popruh pre dokonalé pohodlie. Ako čerešničku na torte spomeňme moderný dizajn, ktorý bude skvele dopĺňať váš „outfit". Vybrať si ju môžete z niekoľkých farebných vyhotovení.

68.82 € 97.16 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kozmetický kufrík (Samsonite X'BLADE 3.0 BEAUTY CASE) > šedá / čierna - 29%
13372.91

Kozmetický kufrík (Samsonite X'BLADE 3.0 BEAUTY CASE) > šedá / čierna

Kozmetický kufrík z klasickej série X‘Blade 3.0 značky Samsonite. Tento kozmetický kufrík, ideálny na pracovné cesty, či dovolenku, má vrecko na zips, nepremokavé vrecko, odnímateľný popruh na rameno a dá sa pripevniť na výsuvnú rúčku vášho cestovného kufra. Séria X’Blade je už dlhšiu dobu na trhu a zostáva verná klasike od svojho uvedenia. So svojou širokou škálou modelov, rozsiahlymi funkciami a neustálou inováciou patrí medzi vyhľadávané série. Séria X’Blade 3.0 sa vyznačuje efektívnou organizáciou balenia, je verná svojim základným hodnotám pevnosti a ochrany a teraz ponúka väčší objem a baliacu kapacitu než kedykoľvek predtým s prekvapivo nižšou hmotnosťou.

109.36 € 154.39 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na šaty (Samsonite X'BLADE 3.0 BI-FOLD GARMENT BAG) > čierna - 29%
36424.11

Taška na šaty (Samsonite X'BLADE 3.0 BI-FOLD GARMENT BAG) > čierna

Obal na oblek značky Samsonite zo série X’Blade 3.0 je jedným z najobľúbenejších Samsonite modelov všetkých čias. Obal na oblek má odnímateľný popruh na rameno, vešiak, nepremokavé vrecko a kódovací TSA zámok. Obal na oblek si môžete zobrať so sebou na palubu lietadla.

121.52 € 171.56 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kufor (Samsonite Spark SNG UPR.55/20 EXP LENGTH 40CM) > modrá (petrol) - 29%
16935.78

Kufor (Samsonite Spark SNG UPR.55/20 EXP LENGTH 40CM) > modrá (petrol)

Cestovný kufor Upright 55 exp zo série Spark SNG značky Samsonite. Rozšíriteľný palubný cestovný kufor na dvoch kolieskach má dve malé predné vrecká na zips, veľký úložný priestor na zips, priečinky na dokumenty, káblový TSA zámok, má ergonomické rúčky a ochranné popruhy. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

178.24 € 251.63 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kufor (Samsonite SPINNER 55/20 - S`CURE) > červená - 29%
86701.35

Kufor (Samsonite SPINNER 55/20 - S`CURE) > červená

Samsonite S´Cure je najľahšia polypropylénová kolekcia vyrobená z nového revolučného PP materiálu s názvom Flowlite, ktorý garantuje nízku hmotnosť a zároveň vysokú pevnosť. Interiér ponúka nastaviteľné popruhy a extra priehradku s vreckom na zips pre jednoduchšie a organizované balenie. Kufre sú opatrené zámkom s tromi upínacími bodmi a TSA zámkom pre bezstarostné cestovanie aj do USA. Séria je vyrábaná v EU.

186.32 € 263.04 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kufor (Samsonite Spark SNG SPINNER 55/20 LENGTH 35CM) > modrá (petrol) - 29%
38891.78

Kufor (Samsonite Spark SNG SPINNER 55/20 LENGTH 35CM) > modrá (petrol)

Cestovný kufor Spinner 55 lenght 35 cm zo série Spark SNG značky Samsonite. Palubný cestovný kufor na štyroch kolieskach má dve malé predné vrecká na zips, veľký úložný priestor na zips, káblový TSA zámok, má ergonomické rúčky a ochranné popruhy. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

190.34 € 268.72 €
SKLADY - VOLAJTE

Celkový počet produktov 9