Filtrujete tieto parametre:

-

Všetky produkty

Všetky produkty reklamné predmety

Zobrazených 6 produktov | Celkový počet produktov 6

AMERICAN TOURISTER
Taška na notebook (American Tourister Laptop Bag 13,3-14,1”) > čierna - 29%
98728.11

Taška na notebook (American Tourister Laptop Bag 13,3-14,1”) > čierna

American Tourister Laptop Bag 13,3-14,1” je taška na notebook zo série AT Work. Taška je vyrobená z polyesteru, spoľahlivo ochráni váš notebook, má nastaviteľný a odnímateľný popruh na rameno, má vnútorný organizér a dá sa nasadiť na výsuvnú rukoväť kufra. Séria AT Work je štýlová kolekcia tašiek a batohov na notebook v dvoch farebných prevedeniach. Tieto batohy a tašky sú svojim dizajnom ideálne pre všetky vekové kategórie využiteľné na biznis príležitosť alebo v bežný deň. Ponúkajú špeciálne priehradky na rôzne veľkosti notebookov 13,3-17,3” a tabletov až do 10,1 „.

34.41 € 48.58 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Batoh na notebook (American Tourister Laptop Backpack 13,3-14,1”) > čierna - 29%
35146.11

Batoh na notebook (American Tourister Laptop Backpack 13,3-14,1”) > čierna

American Tourister Laptop Backpack 13,3-14,1” je moderný batoh na notebook zo série AT Work. Batoh na notebook je vyrobený z polyesteru, spoľahlivo ochráni váš notebook, má vnútorný organizér, priestor pre fľašu, ergonomické popruhy na ramená a dá sa nasadiť na výsuvnú rúčku kufra. Séria AT Work je štýlová kolekcia tašiek a batohov na notebook v dvoch farebných prevedeniach. Tieto batohy a tašky sú svojim dizajnom ideálne pre všetky vekové kategórie využiteľné na biznis príležitosť alebo v bežný deň. Ponúkajú špeciálne priehradky na rôzne veľkosti notebookov 13,3-17,3” a tabletov až do 10,1 „.

38.43 € 54.26 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Kozmetická taška (American Tourister SUMMER VOYAGER BEAUTY CASE) > modrá - 29%
95417.81

Kozmetická taška (American Tourister SUMMER VOYAGER BEAUTY CASE) > modrá

American Tourister Beauty Case zo série Summer Voyager je praktický kozmetický kufrík. Má malé a veľké vrecko na zips, nepremokavú podšívku, vnútorný organizér, odnímateľný a nastaviteľný popruh na rameno a „Smart-Sleeve“, ktorý umožní vašu tašku nasunúť na výsuvnú rukoväť kufra. Summer Voyager kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, kufre na dvoch a štyroch kolieskach v červenej, tmavomodrej, sivej a čiernej farbe.

40.49 € 57.16 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Cestovná taška (American Tourister SUMMER VOYAGER 3-WAY BOARDING BAG) > červená - 29%
76776.35

Cestovná taška (American Tourister SUMMER VOYAGER 3-WAY BOARDING BAG) > červená

American Tourister 3-way Boardning Bag zo série Summer Voyager je praktický taška na rameno, ktorú môžete nosiť v ruke alebo využiť aj ako vak. Táto príručná batožina má malé a veľké vrecko na zips, vnútorný organizér, odnímateľný a nastaviteľný popruh na rameno, ochranné popruhy a „Smart-Sleeve“, ktorý umožní vašu tašku nasunúť na výsuvnú rukoväť kufra. Summer Voyager kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, kufre na dvoch a štyroch kolieskach v červenej, tmavomodrej, sivej a čiernej farbe.

52.65 € 74.33 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Kufor (American Tourister SUMMER VOYAGER UPRIGHT 55/20) > šedá - 29%
16609.16

Kufor (American Tourister SUMMER VOYAGER UPRIGHT 55/20) > šedá

Cestovný kufor značky American Tourister Upright 55 zo série Summer Voyager je palubný kufor na dvoch kolieskach vyrobený z vysoko odolného materiálu. Kufor má ergonomickú hornú rukoväť a integrovanú bočnú rukoväť, TSA zámok, vonkajšie vrecko na zips, výbornú vnútornú organizáciu, ochranné popruhy. Summer Voyager kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, kufre na dvoch a štyroch kolieskach v červenej, tmavomodrej, sivej a čiernej farbe.

89.07 € 125.74 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Kufor (American Tourister LOCK'N'ROLL SPINNER 55/20) > čierna - 29%
49459.11

Kufor (American Tourister LOCK'N'ROLL SPINNER 55/20) > čierna

Cestovný kufor American Tourister zo série Lock ‘n’ Roll. Táto séria prináša mladistvý športový dizajn doplnený sviežimi farbami. Séria ponúka kufre s malým a veľkým objemom vďaka kubickému tvaru vyrobené zo silného a odolného polypropylénu. Sú ľahké a manipuláciu s nimi uľahčujú dvojlôžkové kolieska. Kufre majú ochranné popruhy, pre lepšiu fixáciu vašich vecí a TSA zámok.

145.78 € 205.81 €
SKLADY - VOLAJTE

Celkový počet produktov 6