-

Počuli ste v rádiu

Počuli ste v rádiu reklamné predmety

Zobrazených 24 produktov | Celkový počet produktov 41

AMERICAN TOURISTER
Taška na notebook (American Tourister Laptop Bag 13,3-14,1”) > čierna - 29%
98728.11

Taška na notebook (American Tourister Laptop Bag 13,3-14,1”) > čierna

American Tourister Laptop Bag 13,3-14,1” je taška na notebook zo série AT Work. Taška je vyrobená z polyesteru, spoľahlivo ochráni váš notebook, má nastaviteľný a odnímateľný popruh na rameno, má vnútorný organizér a dá sa nasadiť na výsuvnú rukoväť kufra. Séria AT Work je štýlová kolekcia tašiek a batohov na notebook v dvoch farebných prevedeniach. Tieto batohy a tašky sú svojim dizajnom ideálne pre všetky vekové kategórie využiteľné na biznis príležitosť alebo v bežný deň. Ponúkajú špeciálne priehradky na rôzne veľkosti notebookov 13,3-17,3” a tabletov až do 10,1 „.

34.41 € 48.58 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Batoh na notebook (American Tourister Laptop Backpack 13,3-14,1”) > čierna - 29%
35146.11

Batoh na notebook (American Tourister Laptop Backpack 13,3-14,1”) > čierna

American Tourister Laptop Backpack 13,3-14,1” je moderný batoh na notebook zo série AT Work. Batoh na notebook je vyrobený z polyesteru, spoľahlivo ochráni váš notebook, má vnútorný organizér, priestor pre fľašu, ergonomické popruhy na ramená a dá sa nasadiť na výsuvnú rúčku kufra. Séria AT Work je štýlová kolekcia tašiek a batohov na notebook v dvoch farebných prevedeniach. Tieto batohy a tašky sú svojim dizajnom ideálne pre všetky vekové kategórie využiteľné na biznis príležitosť alebo v bežný deň. Ponúkajú špeciálne priehradky na rôzne veľkosti notebookov 13,3-17,3” a tabletov až do 10,1 „.

38.43 € 54.26 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Kozmetická taška (American Tourister SUMMER VOYAGER BEAUTY CASE) > modrá - 29%
95417.81

Kozmetická taška (American Tourister SUMMER VOYAGER BEAUTY CASE) > modrá

American Tourister Beauty Case zo série Summer Voyager je praktický kozmetický kufrík. Má malé a veľké vrecko na zips, nepremokavú podšívku, vnútorný organizér, odnímateľný a nastaviteľný popruh na rameno a „Smart-Sleeve“, ktorý umožní vašu tašku nasunúť na výsuvnú rukoväť kufra. Summer Voyager kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, kufre na dvoch a štyroch kolieskach v červenej, tmavomodrej, sivej a čiernej farbe.

40.49 € 57.16 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Toaletná taštička (Samsonite Spark SNG TOILET KIT) > čierna - 29%
91409.11

Toaletná taštička (Samsonite Spark SNG TOILET KIT) > čierna

Toaletná taška Toilet Kit zo série Spark SNG značky Samsonite. Toaletná taška má tri priehradky na zips a výbornú vnútornú organizáciu. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

44.51 € 62.84 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Cestovná taška (American Tourister SUMMER VOYAGER 3-WAY BOARDING BAG) > červená - 29%
76776.35

Cestovná taška (American Tourister SUMMER VOYAGER 3-WAY BOARDING BAG) > červená

American Tourister 3-way Boardning Bag zo série Summer Voyager je praktický taška na rameno, ktorú môžete nosiť v ruke alebo využiť aj ako vak. Táto príručná batožina má malé a veľké vrecko na zips, vnútorný organizér, odnímateľný a nastaviteľný popruh na rameno, ochranné popruhy a „Smart-Sleeve“, ktorý umožní vašu tašku nasunúť na výsuvnú rukoväť kufra. Summer Voyager kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, kufre na dvoch a štyroch kolieskach v červenej, tmavomodrej, sivej a čiernej farbe.

52.65 € 74.33 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na notebook (Samsonite Network 3 LAPTOP BAG 17.3") > čierna (charcoal) - 29%
70867.50

Taška na notebook (Samsonite Network 3 LAPTOP BAG 17.3") > čierna (charcoal)

Taška na notebook z kolekce Network 3 LAPTOP 17,3" má z přední strany dvě samostatné kapsy na zip. Jedna je menší a téměř skrytá, druhá - větší je opatřena organizérem. V hlavním prostoru brašny je polstrovaný prostor na notebook + tablet, kapsa na zip a vložený /vyjímatelný/ látkový sáček (pouzdérko) na drobnosti, který jde připevnit suchým zipem. Brašna má dvě ruční ucha a nastavitelný ramenní popruh. Výhodou je možnost uzamčení.

56.67 € 80.00 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na rameno (Samsonite Spark SNG SHOULDER BAG) > modrá (petrol) - 29%
84068.78

Taška na rameno (Samsonite Spark SNG SHOULDER BAG) > modrá (petrol)

Taška na rameno Shoulder Bag zo série Spark SNG značky Samsonite. Taška na rameno má malé predné vrecko na zips, veľké vrecko na zips, dá sa nasadiť na výsuvnú rukoväť kufra a má odnímateľný popruh na rameno. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

66.81 € 94.33 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na rameno na tablet (Samsonite XBR TABLET CROSSOVER 9.7") > čierna - 29%
64352.11

Taška na rameno na tablet (Samsonite XBR TABLET CROSSOVER 9.7") > čierna

Pokiaľ často cestujete, nepochybne chcete bezpečne prepravovať aj svoje veci. Taška cez rameno Samsonite XBR je určená na tablet 9,7", ale zmestí sa toho do nej oveľa viac. Hlavné vrecko je priehradkou práve na počítač, ďalej je však vybavená predným vreckom a vreckom na telefón. Okrem toho je veľmi ľahká a má nastaviteľný popruh pre dokonalé pohodlie. Ako čerešničku na torte spomeňme moderný dizajn, ktorý bude skvele dopĺňať váš „outfit". Vybrať si ju môžete z niekoľkých farebných vyhotovení.

68.82 € 97.16 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Kufor (American Tourister SUMMER VOYAGER UPRIGHT 55/20) > čierna - 29%
16609.11

Kufor (American Tourister SUMMER VOYAGER UPRIGHT 55/20) > čierna

Cestovný kufor značky American Tourister Upright 55 zo série Summer Voyager je palubný kufor na dvoch kolieskach vyrobený z vysoko odolného materiálu. Kufor má ergonomickú hornú rukoväť a integrovanú bočnú rukoväť, TSA zámok, vonkajšie vrecko na zips, výbornú vnútornú organizáciu, ochranné popruhy. Summer Voyager kolekcia je vyrobená z odolného polyesteru v elegantnom a modernom dizajne. Séria ponúka kozmetický kufrík, tašku na rameno, kufre na dvoch a štyroch kolieskach v červenej, tmavomodrej, sivej a čiernej farbe.

89.07 € 125.74 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kozmetický kufrík (Samsonite X'BLADE 3.0 BEAUTY CASE) > šedá / čierna - 29%
13372.91

Kozmetický kufrík (Samsonite X'BLADE 3.0 BEAUTY CASE) > šedá / čierna

Kozmetický kufrík z klasickej série X‘Blade 3.0 značky Samsonite. Tento kozmetický kufrík, ideálny na pracovné cesty, či dovolenku, má vrecko na zips, nepremokavé vrecko, odnímateľný popruh na rameno a dá sa pripevniť na výsuvnú rúčku vášho cestovného kufra. Séria X’Blade je už dlhšiu dobu na trhu a zostáva verná klasike od svojho uvedenia. So svojou širokou škálou modelov, rozsiahlymi funkciami a neustálou inováciou patrí medzi vyhľadávané série. Séria X’Blade 3.0 sa vyznačuje efektívnou organizáciou balenia, je verná svojim základným hodnotám pevnosti a ochrany a teraz ponúka väčší objem a baliacu kapacitu než kedykoľvek predtým s prekvapivo nižšou hmotnosťou.

109.36 € 154.39 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Taška na šaty (Samsonite X'BLADE 3.0 BI-FOLD GARMENT BAG) > čierna - 29%
36424.11

Taška na šaty (Samsonite X'BLADE 3.0 BI-FOLD GARMENT BAG) > čierna

Obal na oblek značky Samsonite zo série X’Blade 3.0 je jedným z najobľúbenejších Samsonite modelov všetkých čias. Obal na oblek má odnímateľný popruh na rameno, vešiak, nepremokavé vrecko a kódovací TSA zámok. Obal na oblek si môžete zobrať so sebou na palubu lietadla.

121.52 € 171.56 €
SKLADY - VOLAJTE
AMERICAN TOURISTER
Kufor (American Tourister LOCK'N'ROLL SPINNER 55/20) > čierna - 29%
49459.11

Kufor (American Tourister LOCK'N'ROLL SPINNER 55/20) > čierna

Cestovný kufor American Tourister zo série Lock ‘n’ Roll. Táto séria prináša mladistvý športový dizajn doplnený sviežimi farbami. Séria ponúka kufre s malým a veľkým objemom vďaka kubickému tvaru vyrobené zo silného a odolného polypropylénu. Sú ľahké a manipuláciu s nimi uľahčujú dvojlôžkové kolieska. Kufre majú ochranné popruhy, pre lepšiu fixáciu vašich vecí a TSA zámok.

145.78 € 205.81 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kufor (Samsonite Spark SNG UPR.55/20 EXP LENGTH 40CM) > modrá (petrol) - 29%
16935.78

Kufor (Samsonite Spark SNG UPR.55/20 EXP LENGTH 40CM) > modrá (petrol)

Cestovný kufor Upright 55 exp zo série Spark SNG značky Samsonite. Rozšíriteľný palubný cestovný kufor na dvoch kolieskach má dve malé predné vrecká na zips, veľký úložný priestor na zips, priečinky na dokumenty, káblový TSA zámok, má ergonomické rúčky a ochranné popruhy. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

178.24 € 251.63 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kufor (Samsonite SPINNER 55/20 - S`CURE) > ružová - 29%
86701.66

Kufor (Samsonite SPINNER 55/20 - S`CURE) > ružová

Samsonite S´Cure je najľahšia polypropylénová kolekcia vyrobená z nového revolučného PP materiálu s názvom Flowlite, ktorý garantuje nízku hmotnosť a zároveň vysokú pevnosť. Interiér ponúka nastaviteľné popruhy a extra priehradku s vreckom na zips pre jednoduchšie a organizované balenie. Kufre sú opatrené zámkom s tromi upínacími bodmi a TSA zámkom pre bezstarostné cestovanie aj do USA. Séria je vyrábaná v EU.

186.32 € 263.04 €
SKLADY - VOLAJTE
SAMSONITE
Kufor (Samsonite Spark SNG SPINNER 55/20 LENGTH 35CM) > čierna - 29%
38891.11

Kufor (Samsonite Spark SNG SPINNER 55/20 LENGTH 35CM) > čierna

Cestovný kufor Spinner 55 lenght 35 cm zo série Spark SNG značky Samsonite. Palubný cestovný kufor na štyroch kolieskach má dve malé predné vrecká na zips, veľký úložný priestor na zips, káblový TSA zámok, má ergonomické rúčky a ochranné popruhy. Séria Spark SNG je ďalšia generácia textilnej batožiny, ktorá ponúka kompletný sortiment osemnástich druhov batožiny. Prináša všetko, čo potrebujete pre vaše cestovanie a dokonca ešte viac. Má skvelý vzhľad – nový, osviežujúci dizajn. Séria ponúka ľahší a mimoriadne objemný sortiment a zároveň ponúka viac inteligentných a ochranných funkcií ako kedykoľvek predtým.

190.34 € 268.72 €
SKLADY - VOLAJTE
Stolový kalendár "Plánovací s citátmi SK 2018, 16,5 x 13 cm" - 43%
36585.00

Stolový kalendár "Plánovací s citátmi SK 2018, 16,5 x 13 cm"

Slovenský kalendár s citátom na každý týždeň Rozmer : 16,5 x 13 cm. Papier : titulka 100 g/m2 krieda – vnútro 100 g/m2 ofset. Väzba : dvojitá špirála. Kalendárium : slovenské – týždenné / 29 listov (obojstranná tlač). Balenie : 10 ks vo fólii.

0.60 € 1.06 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
Stolový kalendár "Plánovací SK 2018, 25 x 12,5 cm" - 48%
25247.00

Stolový kalendár "Plánovací SK 2018, 25 x 12,5 cm"

Poznámkový kalendár má stĺpcovo riešené kalendárium a je bez obrázkov Rozmer : 25 x 12,5 cm. Papier : 80 g/m2 ofset. Väzba : dvojitá špirála. Kalendárium : slovenské – týždenné / 29 listov (obojstranná tlač). Balenie : 10 ks vo fólii.

0.60 € 1.16 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
Nástenný kalendár "3mesačný štandard sivý – so slovenskými menami SK 2018, 29,5 x 43 cm" - 48%
24188.00

Nástenný kalendár "3mesačný štandard sivý – so slovenskými menami SK 2018, 29,5 x 43 cm"

Praktický kalendár s prehľadnou a rýchlou orientáciou pomocou posuvného jazdca Rozmer : 29,5 x 43 cm. Papier : 120 g/m2 ofset. Väzba : šitá V3. Kalendárium : 4jazyčné (SK, CZ, GB, DE) / 12 listov. Balenie : 30 ks v škatuli.

1.00 € 1.91 €
SKLADY - 24h:10ks |
Nástenný kalendár "3mesačný štandard modrý – so slovenskými menami SK 2018, 29,5 x 43 cm" - 48%
72060.00

Nástenný kalendár "3mesačný štandard modrý – so slovenskými menami SK 2018, 29,5 x 43 cm"

Praktický kalendár s prehľadnou a rýchlou orientáciou pomocou posuvného jazdca Rozmer : 29,5 x 43 cm. Papier : 120 g/m2 ofset. Väzba : šitá V3. Kalendárium : 4jazyčné (SK, CZ, GB, DE) / 12 listov. Balenie : 30 ks v škatuli.

1.00 € 1.91 €
MOMENTÁLNE VYPREDANÉ
PIACELLI
Panettone Chocolate "PIACELLI 500g" - 20%
18265.00

Panettone Chocolate "PIACELLI 500g"

Sweet yeast cake with chocolate chips.

5.25 € 6.56 €
SKLADY - 24h:5ks | EU:<1 000ks
PIACELLI
Panettone Classic "PIACELLI 100g" - 20%
22735.00

Panettone Classic "PIACELLI 100g"

Sweet yeast cake with dried grapes 12,2%.

2.24 € 2.80 €
SKLADY - 24h:26ks | EU:<1 000ks
PARKER
PARKER guličkové pero (JOTTER) > čierna(Special Black) > GP - 24%
86964.41GP

PARKER guličkové pero (JOTTER) > čierna(Special Black) > GP

Jedna z nejprodávanějších modelových řad od Parkera. Nabízí velmi příznivý poměr cena / výkon při zachování všech charakteristických předností: vysoká kvalita, spolehlivost, pohodlné držení a nadčasový elegantní design. Černé tělo z odolného plastu vytváří vkusný kontrast s nerezovou horní částí tužky. Klip a zdobení jsou pochromovány. Kuličková tužka je opatřena stiskacím mechanismem. 91824.11

5.90 € 7.72 €
SKLADY - EU:>10 000ks
PARKER
PARKER guličkové pero (JOTTER) > červená (Special Red) > GP - 12%
86964.49GP

PARKER guličkové pero (JOTTER) > červená (Special Red) > GP

Jedna z nejprodávanějších modelových řad od Parkera. Nabízí velmi příznivý poměr cena / výkon při zachování všech charakteristických předností: vysoká kvalita, spolehlivost, pohodlné držení a nadčasový elegantní design. Tělo z odolného plastu v červené barvě vytváří vkusný kontrast s nerezovou horní částí tužky. Klip a zdobení jsou pochromovány. Kuličková tužka je opatřena stiskacím mechanismem. 91824.35

6.83 € 7.72 €
SKLADY - 48h:207ks | EU:>10 000ks
PARKER
PARKER guličkové pero (JOTTER) > biela (Special White) > GP - 12%
86964.77GP

PARKER guličkové pero (JOTTER) > biela (Special White) > GP

Jedna z nejprodávanějších modelových řad od Parkera. Nabízí velmi příznivý poměr cena / výkon při zachování všech charakteristických předností: vysoká kvalita, spolehlivost, pohodlné držení a nadčasový elegantní design. Tělo z odolného plastu v bílé barvě vytváří vkusný kontrast s nerezovou horní částí tužky. Klip a zdobení jsou pochromovány. Kuličková tužka je opatřena stiskacím mechanismem. 91824.88

6.83 € 7.72 €
SKLADY - EU:>10 000ks

Celkový počet produktov 41