CD & DVD

CD & DVD reklamné predmety

Zobrazených 24 produktov | Celkový počet produktov 41

CD Pavol Hammel > Kreditka srdca - 20%
81715.00

CD Pavol Hammel > Kreditka srdca

Po úspešnom projekte so symfonickým orchestrom „Pavol Hammel - unplugged“ z roku 1995, ide popri nových piesní aj o znovu si pripomenutie jeho najkrajších pesničiek, ktoré zostali menej povšimnuté širokým publikom. Na nových aranžmánoch a zaujímavých úpravách sa podieľal koncertný klavirista a zároveň jazzový hudobník Miki Skuta, ktorý nahral aj všetky hudobné nástroje. Na albume sú aj nové piesne na texty Borisa Filana a Kamila Peteraja. Ako hosť na tomto albume sa taktiež predstavuje známa jazzová speváčka Silvia Josifoská. Podľa všetkých predpokladov a predbežných ohlasov ide o jeden z najdôležitejších a mediálne najzaujímavejších hudobných projektov Pavla Hammela.

1.79 € 2.24 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
DVD Detská karaoke party > Best of - 21%
43320.00

DVD Detská karaoke party > Best of

Na Slovensku doposiaľ jediné DVD Karaoke pre deti obsahuje 15 najznámejších piesni z TV seriálov, večerníčkov ako aj hity Petra Nagya, Mariky Gombitovej, Michaely Paštékovej, či Karla Gotta. Spievať však tentokrát budete spolu s vašimi deťmi vy ! Počas videoklipov, sprievodných hudobných podkladov a vyfarbujúcich sa textov sa z vás stanú na chvíľu domáce hudobné hviezdy. V každom prípade sa skvele zabavíte.

1.86 € 2.34 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Elán > Ver mi - 20%
2.81 € 3.52 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 8. - 20%
77445.00

CD Rozprávky pre deti > 8.

Pokračovanie úspešnej edície. Tentokrát tie najobľúbenejšie rozprávky nielen Janka Kronera, ale hlavne detských poslucháčov a neraz aj ich rodičov.Cisárove nové šaty ,Dievčatko so zápalkami ,Kozliatka a vlk ,Medovníková chalúpka ,Šípová Ruženka ,O dvanástich mesiačikoch ,Červená čiapočka.

3.57 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 4. - 20%
57201.00

CD Rozprávky pre deti > 4.

Štvrté vydanie CD s úspešnými rozprávkami bratov Grimmovcov narozprával aj pre vaše deti Jan Kroner. Známe rozprávky, akými nepochybne sú Kráľ Drozdia brada, Medovníková chalúpka, O kocúrovi, kohútovi a kose, Popoluška, či Šípková Ruženka si rado vypočuje každé dieťa.

3.56 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > Tisíc a jedna noc - 21%
86655.00

CD Rozprávky pre deti > Tisíc a jedna noc

Tie najznámejšie rozprávky, ktoré rozprávala Šeherezáda na jednom CD. Takmer 80 minút rozprávok ako: O múdrej Šeherezáde, Aladinová čarovná lampa, Alibaba a 40 zbojníkov a ako bonus pieseň Tisíc a jedna noc.

3.53 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 1. - 21%
03104.00

CD Rozprávky pre deti > 1.

Najkrajšie rozprávky Márie Ďuríčkovej v podaní Jána Kronera si isto zamilujú aj vaše detičky. CD obsahuje rozprávky O Jančekovi Palčekovi; O divotvornom hrnčekuv; O zlatej priadke; O oráčovi a obrovi a O lietajúcich čižmách.

3.55 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 3. - 20%
81023.00

CD Rozprávky pre deti > 3.

Známe rozprávky Pavla Dobšinského narozprával pre vaše deti Ján Kroner. Môžu si vypočuť rozprávky s názvom O kozliatkach; Soľ nad zlato; Ďuro Truľo a Traja zhavranelí bratia.

3.57 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > Na dobrú noc 3. - 21%
89354.00

CD Rozprávky pre deti > Na dobrú noc 3.

Pokračovanie rozprávky na dobrú noc, či už do postieľky alebo na dlhé chvíle dobre padne nie len najmenším. Možno si ešte spomínate na chvíľu, keď Vám mama alebo otec prečítali pred spaním rozprávku. Dnes na to už má málokto čas, ale pútavé rozprávanie príbehov prirodzeným spôsobom rozvíja rozumové vlastnosti malých detí a tak prispieva k utváraniu ich hodnotového sveta. Preto Vám prinášame na tomto CD päť rozprávok O Snehovej kráľovnej v nádhernom podaní známeho slovenského herca Dušana Jamricha. Je len na Vás, čo si vyberiete a aké zážitky budete pri čítaní prežívať spolu s princmi, princeznami, kráľmi a kráľovnami, lesnými žienkami, škriatkami, či inými rozprávkovými bytosťami.

3.54 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 7. - 21%
02712.00

CD Rozprávky pre deti > 7.

Už siedme pokračovanie obľúbených a nestarnúcich rozprávok vo fantastickom podaní Jána Kronera, ktoré pôsobia ako balzam na dušu.Ako dedko s babkou ťahali repu ,O troch prasiatkach ,Kocúr v čižmách ,Snehulienka ,Jelenček ,Janko Polienko ,Lev a myš ,Kohút a líška.

3.53 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 9. - 21%
75959.00

CD Rozprávky pre deti > 9.

Žiaľ neustále pretrvávajúce zdravotné problémy Janka Krónera mu nedovolili nahrať pokračovanie rozprávkových bestsellerov. Štafetu sme preto nakrátko prepožičali jeho tete nemenej známej Zuzane Kronerovej. Tá svojským hlasom narozprávala príjemných azda všetkým známych sedem rozprávok.Pampúšik ,Kapsa potras sa! ,O Kozliatkach ,O Zlatej rybke ,Remeslo má zlaté dno ,Daj boh šťastia lavička! ,Koza odratá a jež ,Starý Bodrík a Vlk.

3.54 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 5. - 21%
08000.00

CD Rozprávky pre deti > 5.

Rozprávky, ktoré si určite s radosťou vypočuje každé dieťa...a nie raz! Dajte deťom na dobrú noc okrem bozku a pohladenia aj krásnu rozprávku.Stratený chlapec ,O dvanástich mesiačikoch ,Kráľ času ,O múdrej princeznej ,Potrestaná pýcha .

3.55 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > Na dobrú noc 1. - 20%
10337.00

CD Rozprávky pre deti > Na dobrú noc 1.

Rozprávky na dobrú noc, či už do postieľky alebo na dlhé chvíle dobre padne nie len najmenším. Možno si ešte spomínate na chvíľu, keď Vám mama alebo otec prečítali pred spaním rozprávku. Dnes na to už má málokto čas, ale pútavé rozprávanie príbehov prirodzeným spôsobom rozvíja rozumové vlastnosti malých detí a tak prispieva k utváraniu ich hodnotového sveta. Preto Vám prinášame na tomto CD päť rozprávok v nádhernom podaní známych slovenských hercov Gustáva Valacha, Karola Machatu, Júliusa Pántika a Ladislava Chudíka. Je len na Vás, čo si vyberiete a aké zážitky budete pri čítaní prežívať spolu s princmi, princeznami, kráľmi a kráľovnami, lesnými žienkami, škriatkami, či inými rozprávkovými bytosťami.

3.57 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 2. - 21%
83330.00

CD Rozprávky pre deti > 2.

Najkrajšie rozprávky H.Ch. Andersena v úžasnom podaní Jána Kronera sa určite zapáčia aj vašim deťom. CD obsahuje rozprávky Cisárove nové šaty; Palculienka; Lietajúci kufor; Hlúpy Jano a Dievčatko so zápalkami.

3.54 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > Na dobrú noc 2. - 20%
51797.00

CD Rozprávky pre deti > Na dobrú noc 2.

Rozprávky na dobrú noc, či už do postieľky alebo na dlhé chvíle dobre padne nie len najmenším. Možno si ešte spomínate na chvíľu, keď Vám mama alebo otec prečítali pred spaním rozprávku. Dnes na to už má málokto čas, ale pútavé rozprávanie príbehov prirodzeným spôsobom rozvíja rozumové vlastnosti malých detí a tak prispieva k utváraniu ich hodnotového sveta. Preto Vám prinášame na tomto CD päť rozprávok v nádhernom podaní známych slovenských hercov Gustáva Valacha, Karola Machatu, Júliusa Pántika a Ladislava Chudíka. Je len na Vás, čo si vyberiete a aké zážitky budete pri čítaní prežívať spolu s princmi, princeznami, kráľmi a kráľovnami, lesnými žienkami, Pokračovanie rozprávky na dobrú noc, či už do postieľky alebo na dlhé chvíle dobre padne nie len najmenším. Možno si ešte spomínate na chvíľu, keď Vám mama alebo otec prečítali pred spaním rozprávku. Dnes na to už má málokto čas, ale pútavé rozprávanie príbehov prirodzeným spôsobom rozvíja rozumové vlastnosti malých detí a tak prispieva k utváraniu ich hodnotového sveta. Preto Vám prinášame na tomto CD päť rozprávok v nádhernom podaní známych slovenských hercov Gustáva Valacha, Emílii Vášáryovej, Dušana Jamricha, Márii Prechovskej a Karola Machatu. Je len na Vás, čo si vyberiete a aké zážitky budete pri čítaní prežívať spolu s princmi, princeznami, kráľmi a kráľovnami, lesnými žienkami, škriatkami, či inými rozprávkovými bytosťami.

3.56 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > 6. - 20%
33963.00

CD Rozprávky pre deti > 6.

Šieste pokračovanie CD narozprávané Jánom Kronerom si aj vaše deti hneď obľúbia. Dajte deťom na dobrú noc okrem bozku a pohladenia aj krásnu rozprávku.Červená čiapočka ,Ako išlo vajce na vandrovku ,Janko Hraško ,O troch groškoch ,Princ Bajaja ,Dlhý, Široký a Bystrozraký.

3.57 € 4.47 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
Hudobné CD > Na Slovenskej svadbe a zábave - 20%
01378.00

Hudobné CD > Na Slovenskej svadbe a zábave

Zmes najkrajších piesní zo svadieb a zábav...

3.73 € 4.69 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > Rozprávky Danka a Janka - 21%
44616.00

CD Rozprávky pre deti > Rozprávky Danka a Janka

Po úspechu predaja CD rozprávky o Psíčkovi a Mačičke s Ladislavom Chudíkom sme vybrali druhú najpredávanejšiu detskú knihuposlednýchrokov. Veselé príbehy narozprávala rešpektovaná a uznávaná herečka Emília Vášaryová.

3.72 € 4.69 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
Hudobné CD > Ľudovky 1. - 20%
45956.00

Hudobné CD > Ľudovky 1.

CD pre najstaršiu klientelu, poriadnu svadbu, zábavu, či oslavu jubilea. Obsahuje spomienky v podobe ľudových piesní zo všetkých kútov a krajov Slovenska.

3.74 € 4.69 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Rozprávky pre deti > Rozprávky o psíčkovi a mačičke - 20%
13392.00

CD Rozprávky pre deti > Rozprávky o psíčkovi a mačičke

Dnes už kultové dielo Josefa Čapka nahral v podobe audio knihy rovnako legendárny a národom milovaný Ladislav Chudík. A tak po večerníčkovomvydaní, ktoré však uzrelo svetlo sveta len v susedných Čechách dal príbehom O psíčkovi a mačičke nový rozmer. CD získalo len týždeň po vydaní štatút platinovej platne.

3.74 € 4.69 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA
CD Elán > Legenda - 20%
3.74 € 4.69 €
SKLADY - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

Celkový počet produktov 41